Компанія DJI представила квадрокоптер з революційною системою обминання перешкод

DJI-Phantom-4_001

На сьогоднішній день можна сміливо говорити про те, що компанія DJI входить в число світових лідерів з виготовлення дронів. Вчора компанія провела презентацію свого нового дітища — квадрокоптера Phantom 4. Цією моделлю дано старт цілої лінійки літальних апаратів, які будуть масово випускатися на ринку. Описуючи свою новинку, розробники характеризують її як «просту в управлінні літаючу камеру, яка управляється найпрогресивнішою на сьогоднішній день технологією штучного інтелекту».

Та більш за все слід звернути увагу на іншу особливість апарату — це система візуального позиціонування і система, яка допомагає дрону огинати перешкоди. Спеціальні сенсори вбудовані в шасі квадрокоптера, які в режимі реального часу проводять виміри відстаней. Використовуючи дану систему, Phantom 4 має можливість всі перешкоди облітати автоматично. Незважаючи на такі зміни в польоті, дрон початкової траєкторію не змінює. Також ще однією особливістю є те, що, якщо не вдається прокласти альтернативний маршрут, то літальний апарату зависає на місці. У даній моделі дальність польоту не перевищує 5 кілометрів.

DJI Phantom 4_005
DJI Phantom 4_006
DJI Phantom 4_007
DJI Phantom 4_008
DJI Phantom 4_009
DJI Phantom 4_010

Розробники зробили форму дрона більш обтічною, в ній візуально проглядається «аеродинамічність», це зроблено спеціально для здійснення швидких польотів. Для виготовлення літального апарату використовувалися різні матеріали, так корпус зроблений з магнієвого сплаву, він збільшує жорсткість і міцність конструкції, при цьому на збільшенні маси це не позначається. Конструктори Phantom 4 змістили центр ваги ближче до пропелерів, в результаті цього істотно покращилися показники маневреності на високих швидкостях. Завдяки наявності 4-х осьового підвісу, вдалося домогтися повної стабільності відео, навіть якщо коптер буде часто міняти висоту і ракурс, перебуваючи при цьому на високій швидкості. А ще виробник заявляє про досить високу потужність двигунів і про оновлені пропелери. Останні можна легко і швидко прикріпити до двигуна і не бояться різких ударів, що дозволяє звести до мінімуму ризик пошкоджень.

DJI Phantom 4_002
DJI Phantom 4_003
DJI Phantom 4_004

Завдяки наявності «розумного» режиму пілотування дрон може швидко і без особливих проблем дістатися до необхідного місця. А щоб він не зіткнувся на шляху з різними перешкодами, дрону допомагають спеціальні датчики, про які вже говорилося раніше.

Щоб підвищити якість зображення в камері Phantom 4 використовувалися нові лінзи, особливість яких полягає в наявності восьми окремих елементів.

Розробникам вдалося зробити більш компактну польотну батарею квадрокоптера, її вмонтували в каркас, зроблений з легкого сплаву, при цьому він має досить великий запас міцності. Нова батарея дає можливість літальному апарату знаходитися в повітрі 28 хвилин. Якщо порівнювати характеристики з попередньою моделлю — DJI Phantom 3, то результат поліпшений на 25%.

В Україні купити новий дрон можна буде вже в квітні цього року. За Phantom 4 покупцеві доведеться викласти 1399 $.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *